شرکت البرز نوآوران تجارت با نام تجاری البوبه عنوان یک شرکت هلدینگ تجاری با در اختیار داشتن تیم مدیریتی و کارشناسی متخصص در تلاش است تا در راستای کاهش مصرف انرژی  سهمی هرچند اندک داشته باشد و  با فرهنگ سازی در زمینه مصرف ال ای دی در تمامی ابعاد زندگی کاری و روزمره هم میهنان و همچنین واردات محصولات جدیدی که عزیزان ما در ایران به آن دسترسی ندارند و در خارج از کشور مصرف بسیاری دارد به بهبود مصرف انرژی داخلی کمک نماید.این شرکت با داشتن دو شعبه در ایران و امارات متحده عربی با ارائه جدیدترین نوآوری در صنعت روشنائی درخدمت مشتریان خود بوده و  واحد بازاریابی و فروش این مجموعه به کمک مدیران و کارشناسان توانمند خود توانسته است با توجه به شرایط بازار روشنایی کشور و نیز هدف گذاریهای موثردر شرایط رقابتی بازار به اهداف تعیین شده جهت این واحد دست یابد.

144 a2 a3

 

امروزه در کشور عزیزمان تکنولوژی ال ای دی تنها مصارف تجاری و خانگی داشته اما این مجموعه با واردات و توزیع ال ای دی های صنعتی فوق کم مصرف توانسته کمک شایانی به کارخانجات و صنایع تولیدی داخلی نماید.

با توجه به افزایش جمعیت و همچنین  کمبود منابع تامین انرژی برای پاسخ به خواسته های ساکنین کره زمین، در سراسر جهان زنگ خطر به صدا در آمده  و چاره جویی در راستای کاهش مصرف  و اتلاف انرژی از دغدغه های تمامی کشور های جهان شده است. در این بین کشور عزیز ما ایران  با اینکه ازلحاظ منابع فسیلی در رده نخست جهان قرار دارد اما به دلیل بالا بودن شدت مصرف انرژی در رده یازدهم مصرف در جهان قرار گرفته و طبق آخرین آمار مربوط به سال 1393 انرژی مصرف‌شده کشور   در حدود 125 میلیارد دلار بوده درحالی‌که این رقم طبق استاندارد جهانی  می‌بایست ٤٥ میلیارد دلار می‌بود که به‌این‌ترتیب معادل 80 میلیارد دلار انرژی در کشور تلف‌شده است و در واقع كشور ماحدود 1% جمعيت جهان را دارد و در حدود 2% از انرژي جهان را مصرف مي نمايد.

یکی از بیشترین اتلاف انرژی در کشور ما در مبحث روشنایی صورت می پذیرد. دنیای امروز به این امر مهم پی برده و هر روزه برای کاهش این خطر با تکنولوژی جدید تری مواجه می شود که کمک شایانی به این فرایند       می نماید. یکی از این تکنولوژی ها صنعت ال ای دی می باشد که امروزه فرهنگ استفاده از آن رو به افزایش است.

در نهایت امیدواریم بتوانیم با این محصولات منحصر به فرد سهمی هرچند اندک در پیشبرد اهداف سازمان ها و صنایع داخلی داشته و درکاهش مصرف انرژی موثر بوده و از اتلاف آن جلوگیری نماییم. 

    

نمونه محصولات البرز نوآوران تجارت (ALBO)

لامپ LED های پاور صنعتی

لامپ LED های پاور صنعتی

لامپ LED استوانه ای

لامپ LED استوانه ای

لامپ LED حبابی

لامپ LED حبابی

لامپ LED شمعی فلامنتی

لامپ LED شمعی فلامنتی

درباره ما

  شرکت البرز نوآوران تجارت با نام تجاری البوبه عنوان یک شرکت هلدینگ تجاری با در اختیار داشتن تیم مدیریتی و کارشناسی متخصص در تلاش است تا در راستای کاهش مصرف انرژی  سهمی هرچند اندک داشته باشد ...

 

آدرس ما

 

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، پایین تر از پل همت 

نبش خیابان خان بابایی شرقی، پلاک 2، طبقه پنجم ، واحد 20
تلفن: 46043976  
نمابر: 46043972

 

البرز نوآوران تجارت

albo22