سیستم های روشنایی شرکت ALBO  توسط برترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده است                و در مصارف صنعتی مانند سالن های تولید و انبار ها و سوله ها  و در مراکز تجاری و فروشگاه ها و هتل ها و فضاهای باز بیرونی و در منازل کاربرد داشته و دارای مشخصات منحصر به فردی است که در ذیل به اختصار به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

مصرف انرژی بسیار کم :

میزان مصرف محصولات این شرکت نصف لامپ های مشابه کم مصرف (CFL) و همینطور            18 برابر کم مصرف تر از لامپ های رشته ای است.

طول عمر بسیار بالا:

لامپ های مذکور دارای حد اقل 30000  ساعت عمر مفید بوده که در صورت استفاده بصورت     8 ساعت در شبانه روز(مصرف معمول و بهینه) عمر این محصول به بیش از هشت سال افزایش پیدا می کند و این میزان30 برابر لامپ های رشته ای و 4 برابر لامپ های کم مصرف (CFL)    می باشد.

 

میزان نور دهی:

 لامپ های شرکت ALBO  در هر یک وات به میزان 95 لومن نور تولید می نماید که نشان دهنده مصرف بهینه در این کالاست .این در حالی است که بسیاری از محصولات مشابه در هر وات به میزان 70 الی 85 لومن نور تولید می کنند.

خورشید به عنوان معیار اصلی  (Color Rendering Index) تعریف شده است و عدد 100 مبنای آن قرار گرفته است و هرچقدر C.R.I در محصول تولیدی به عدد 100 نزدیکتر باشد نشان دهنده طبیعی بودن نور تولید شده توسط کالای مورد نظر می باشد. طبعا هر چقدر نور تولید شده طبیعی تر باشد رنگ ها در زیر نور لامپ طبیعی تر بوده و مطالعه و انجام فعالیت روزمره با سهولت بیشتری صورت می پذیرد. میزان C.R.I در محصولات شرکت ALBO  توسط آزمایشگاه های معتبر و مجهز اندازه گیری شده و عدد 80  به آن تخصیص داده شده است که یکی از بالاترین C.R.I  های ثبت شده در جهان می باشد.

مواد مصرفی :

در تولید محصولات LED شرکت ALBO از  گاز فلورسنت و جیوه که سرطانزا می باشند استفاده نشده و این یکی از بزرگترین مزیت های این کالاست.

مقاومت بالا:

کلیه لامپ های صنعتی و سیستم های روشنایی این مجموعه از یک نوع کامپوزیت منعطف و شفاف و آلومینیوم دایکاست  ساخته شده اند که در مقابل ضربه و فشار مقاومت بسیار بالایی دارند و خرد نشده و نمی شکنند و این مورد خود دلیلی بر طول عمر و مصرف آسانتر از این کالاست.

دیگر مزایا :

·         این لامپ ها به محض روشن شدن تمام توانایی خود را به نمایش می گذارند و همچون لامپ های نسل قدیم و برخی لامپ های کم مصرف کنونی نیازی به گرم شدن و صرف زمان جهت رسیدن به نقطه پیک را ندارند.

·         همچنین در مقابل قطع و وصل شدن برق و افت ولتاژ بسیار مقاومت داشته و در بازه 110 الی 220 ولت بدون کوچکترین افت در کیفیت روشنایی به راحتی عمل می کند و با خاموش روشن کردن مکرر از طول عمر و نوردهی آن کاسته نمی شود.

·         بسیاری از محصولات مشابه دارای فن می باشد که در صورت استفاده در تعداد بالا قطعا آلودگی صوتی ایجاد می نماید و مقدار قابل توجهی از انرژی وارد شده به محصول صرف چرخاندن فن می گردد. اما در این تکنولوژی به لطف وجود  هیت سینک های آلومینیومی خنک کننده ، سیستم فن حذف شده است .

·         این محصول در دمای منفی 20 درجه سانتیگراد تا مثبت 50 درجه سانتیگراد به راحتی و با نهایت قدرت به کار خود ادامه داده و در این بازه ی دمایی متحمل هیچ گونه خسارتی نخواهد شد.

 

محصولات جدید البرز نوآوران تجارت

لامپ LED های پاور 100 وات

لامپ LED های پاور 100 وات

لامپ LED 50 وات

لامپ LED 50 وات

لامپ LED حبابی 9 وات

لامپ LED حبابی 9 وات

لامپ LED شمعی 4 وات فلامنتی

لامپ LED شمعی 4 وات فلامنتی

درباره ما

  شرکت البرز نوآوران تجارت با نام تجاری البوبه عنوان یک شرکت هلدینگ تجاری با در اختیار داشتن تیم مدیریتی و کارشناسی متخصص در تلاش است تا در راستای کاهش مصرف انرژی  سهمی هرچند اندک داشته باشد ...

 

آدرس ما

 

آدرس دفتر مرکزی :

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، پایین تر از پل همت 

نبش خیابان خان بابایی شرقی، پلاک 2، طبقه پنجم ، واحد 20
تلفن: 46043976  
نمابر: 46043972

 

البرز نوآوران تجارت

albo22